The Kelly Family powracają!

0

Najsłynniejsza muzyczna rodzina, The Kelly Family, po 12 latach milczenia ogłosiła swój wielki powrót. Zespół na 24 marca zapowiedział wydanie nowego albumu – “We Got Love”.

 W piątek, tj 3 marca w sieci pojawi się pełna tracklista, a już 10 marca powinniśmy poznać pierwszy singel promujący płytę. Utwór będzie nosił tytuł “Nanana”.

Jeśli wiecie co nieco o zespole i chcielibyście sprawdzić swoją wiedzę, od wczoraj na oficjalnym kanale zespołu dostępny jest quiz z pytaniami. Zabawa polega na rozpoznawaniu największych hitów grupy. Musicie niestety znać język niemiecki lub angielski, ale od czego jest google translate? Zainteresowani? Wpadajcie na www.facebook.com/KellyFamilyOfficial.

The Kelly Family w swoim dorobku ma ponad 20 milionów sprzedanych krążków, w tym kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt. Ich koncerty liczyły nawet 250 tysięcy słuchaczy. Świętowali sukcesy nie tylko w Niemczech, Holandii, Polsce, ale w całej wschodniej Europie, Portugalii, Hiszpanii oraz innych europejskich państwach. Stali się znani na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here