The Decades: World Tour – Nightwish w listopadzie 2018 w Krakowie

388

Jedna z najpopularniejszych na świecie kapel metalu symfonicznego, Nightwish, za niecały rok odwiedzi Polskę i wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Koncert będzie częścią urodzinowej trasy The Decades: World Tour 2018.

Dwadzieścia lat na scenie to nie przelewki. Z tej okazji w marcu  pojawi się dwupłytowe wydanie specjalnego, jubileuszowego albumu, który fiński zespół promować będzie podczas trwającej 10 miesięcy trasie koncertowej po całym świecie. The Decades: World Tour 2018 rozpocznie się w marcu 2018 koncertami w Ameryce Północnej, zaś do Europy zespół zawita tuż po zakończeniu okresu letnich festiwali.

Grupa zapowiada, że na koncertowej setliście znajdzie się wiele niespodzianek, jednak niestety na razie nie wiadomo na ich temat nic konkretnego. Kto wie, może jakimś cudem na scenie pojawi się była wokalistka grupy, Tarja Torunen? No cóż, pomarzyć zawsze można…

Koncert Nightwish odbędzie się 17 listopada 2018 roku w Tauron Arenie Kraków

Bilety w cenach 179-239 zł – przedsprzedaż, 199-259 zł – w dniu koncertu do nabycia na www.eventim.pl.

Już teraz muzycy zachęcają do udziału w niezwykłych, jubileuszowych show. Poniżej można obejrzeć klip będący zapowiedzią tournée.

Więcej o Nightwish na www.facebook.com/nightwish.