The Cassino ruszyli z przedsprzedażą debiutanckiej płyty!

0
The-Cassino-Części
The Cassino - Części

“Części” to debiutancka płyta grupy The Cassino, która ukaże się 22 października 2021 nakładem wytwórni FONOBO Label. Zespół promuje ją singlami “Delta” i “Twój głos”, a już teraz można ją zamawiać w przedsprzedaży!

The Cassino powstało w 2013 w Braniewie jako zespół trzech przyjaciół, Huberta Wiśniewskiego, Michała Badeckiego i Piotra Dawidka. Pierwsze kroki stawiali w starym, wojskowym kasynie, od którego wzięli swoją nazwę.

The-Cassino
The Cassino

W 2016 pojawili się w 11. edycji programu Must Be The Music. Wzięli również udział w konkursie Start NaGranie i wystąpili na scenie Studia Muzycznego Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. W 2019 zaznaczyli swoją obecność na trasie Męskiego Grania. Zanim nagrali pierwszy album długogrający wydali trzy EPki – „The Cassino”, „Zima”, „Glass and Styrofoam”.

Muzykę zespołu ciężko jednoznacznie zaszufladkować. Rock miesza z bluesem i funkiem, inspiruje się wyspiarskim indie rockiem. Mimo to zachowuje indywidualny charakter swojej twórczości. Stawia na emocje i szczerość.

Jak wspomnieliśmy, debiutancka płyta The Cassino nosi tytuł “Części” i ukaże się 22 października 2021 nakładem FONOBO Label. Już teraz można ją zamawiać w przedsprzedaży. Zamówienia można składać pod tym adresem: https://www.mtj.pl/sklep/the-cassino-czesci/.

Co słychać w The Cassino?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj