T.Love w grudniu w Starym Maneżu

0

Świętująca jubileusz 35 lat na scenie zespół T.Love wybrała się w trasę koncertową, w ramach której zagra koncert w gdańskim Starym Maneżu.

Zespół w trasie promuje najnowszy krążek zatytułowany po prostu „T.LOVE”. Płyta na rynku ukazała się na rynku 4 listopada 2016. Wersja podstawowa zawiera 14-15 premierowych kompozycji. Wersja specjalna, limitowana, wzbogacona została o dodatkowe piosenki – w tym duet z Johnem Porterem.

Premierowym krążek to kompozycje wszystkich członków T.LOVE – tradycyjnie, do tekstów Muńka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz… Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach… Jest też kawałek „Warszawa Gdańska”, poświęcony pamięci, zmarłego na początku ubiegłego roku, Davida Bowie.

Jesienią 2016 T.Love zagrał 18-to koncertową trasę klubową po całej Polsce, uwieńczoną warszawską imprezą w klubie Stodoła, 26 listopada 2016, z gościnnym udziałem Natalii Przybysz i Marka Dyjaka.

Koncert T.Love odbędzie się 16 grudnia 2017 o godzinie 20:00 w Starym Maneżu w Gdańsku

Bilety w cenach: miejsca stojące – 55 zł, miejsca siedzące antresola – 75 zł do kupienia na www.interticket.plwww.kupbilecik.plwww.eventim.pl.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/TLovePage.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here