“Szum” – nowy singiel Olgi Polikowskiej już dostępny

0

Rok po premierze debiutanckiego singla, Olga Polikowska opublikowała kolejne nagranie. Piosenka zatytułowana „Szum” pokazuje kierunek rozwoju artystki.

Szum” to odzwierciedlenie drogi, jaką Olga Polikowska pokonała przez te dwanaście miesięcy od swojego debiutu, stając się pewną siebie artystką. Po zaprezentowaniu światu EP-ki „Blask” przyszedł czas na kolejny krok w jej karierze i ugruntowanie swojej pozycji na polskim rynku muzycznym. A przy okazji także na pierwszy wakacyjny przebój w dorobku.

“Szum” to utwór, który otwiera nowy rozdział w mojej twórczości, i uosabia brzmienie oraz vibe, do którego długo dążyłam. Najbardziej lubię w nim ten klubowy trans i hipnotyzującą trąbkę. Tekst powstał dosłownie w jeden wieczór i od razu pasował do muzyki. A w skrócie: “Szum” to letnia noc i dzień – mówi o swoim nowym singlu Olga Polikowska.

Mimo, że artystka debiutuje na polskiej scenie muzycznej, to jej pierwszy kawałek pt. „Ulatuje”, zachwycił wielu miłośników elektro brzmienia. Po jego premierze Olgę Polikowską porównywano z Jessie Ware, a jej muzykę do twórczości Satin Jackets czy Moon Boots.

Więcej o artystce znajdziecie na www.facebook.com/polikowskaolga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here