Synoski Sen Tour – Syny ruszają w wiosenną trasę koncertową

180

Wraz z premierą drugiego krążka, zespół Syny wyrusza w trasę koncertową. Podczas “Synoski Sen Tour” zespół promować będzie nową płytę “Sen”.

Płyta ukaże się nakładem wytwórni Latarnia Records. Datę premiery wyznaczono na 12 kwietnia tego roku. Premierze towarzyszyć będzie koncert w Cafe Kulturalna gdzie po raz pierwszy zostanie zaprezentowany nowy materiał. Więcej info o koncercie premierowym na Już w kwietniu nowa płyta i koncert Syny.

A oto pełen harmonogram trasy Synoski Sen Tour:
12.04 PREMIERA – Warszawa – Cafe Kulturalna
13.04 – Kraków – Alchemia
14.04 – Łódź – Klub DOM
21.04 – Wrocław – Black Moon
27.04 – Grodzisk Mazowiecki – w ramach Festiwalu Mięty Pole
17.05 – Gdańsk – Ziemia
18.05 – Toruń – Kulturhauz
19.05 – Szczecin – Kolumba4
25.05 – Lublin – Klub Muzyczny CSK
26.05 – Mińsk Mazowiecki – Sanatorium

Syny to duet utworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego. Zadebiutowali w 2015 roku wydaną w wytwórni Latarnia Records płytą “Orient“, którą mocno namieszali na polskiej scenie muzycznej, wywołując dyskusje i kontrowersje. Od momentu debiutu Syny zagrały kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą, występując m.in. na festiwalach Nowa Muzyka, Unsound, OFF Festival, Up To Date, Colours of Ostrava, gdańskiej edycji Boiler Room oraz wielu innych, zdobywając sporą rzeszę wiernych fanów.
Muzycznie uważani są za prymitywnych barbarzyńców, którzy ponad konstrukcje muzyczne czy tekstowe stawiają klimat. Ich wizjonerskie produkcje nikogo nie pozostawiają obojętnym, bo Syny to zjawisko emocjonalne

Więcej o zespole na www.facebook.com/synymuzyka.