Strachy na Lachy we Wrocławiu

0

Zespół Strachy na Lachy w trasie koncertowej promującej najnowszą płytę zawita do Wrocławia. Oprócz nowości z płyty, na koncercie usłyszycie również wiele starych i znanych hitów grupy!

Szósty, studyjny album Strachów nazywać się będzie “Przechodzień o wschodzie” i ukaże się pod koniec września tego roku. Po albumie “!TO!”, płycie o wyraźnie rockowym charakterze, najnowsze dziecko Strachów utrzymane będzie w stylu Stoppop. Klimat wydawnictwa nawiązuje do pierwszej płyty zespołu z 2003 roku. Znajdzie się na niej dużo ładnych melodii, sporo tanecznych rytmów i akustycznych brzmień. Nie zabraknie też utworów ostrzejszych.

Taki właśnie będzie drugi singiel z “Przechodnia o wschodzie“, którego spodziewać się możemy w połowie września. Pierwszym singlem z płyty była piosenka “Twoje motylki“. Utwór był piosenką dnia w Trójce, wszedł również do głównego notowania trójkowej listy przebojów.

Trasa koncertowa promująca nowe strachowe dziecko rozpocznie się 6 października. Zespół zagra w jej trakcie 13 koncertów.

Koncert Strachy na Lachy odbędzie się 28 października 2017 o godz 20:00 w klubie Zaklęte Rewiry we Wrocławiu.

Bilety w cenach 50 zł – przedsprzedaż, 60 – w dniu koncertu, dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl.

Więcej o zespole na www.facebook.com/strachynalachyofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here