Stańko, Bukowski i Lemańczyk w mikołajkowym wydaniu “Jazzu w Ratuszu”

0

W grudniowy mikołajkowy wieczór zapraszamy wszystkich miłośników jazzu oraz tych, którzy chcieliby spędzić wieczór w towarzystwie dobrej muzyki.W mikołajkowej odsłonie cyklu “Jazz w Ratuszu” wystąpią Krystyna Stańko, Dominik Bukowski oraz Piotr Lemańczuk.

Trójka uzdolnionych artystów, którzy współtworzą niepowtarzalny, unikalny klimat, poprzez oryginalne połączenie brzmienia wibrafonu, kontrabasu i ciepłego, elektryzującego kontraltu. Każdy z nich ma na swoim koncie wiele nagrań, występy w kraju i za granicą, liczne nagrody i wyróżnienia – mowa oczywiście o Krystynie Stańko, Dominiku Bukowskim oraz Piotrze Lemańczyku!

Razem nagrali kilka płyt (mi.in. Secretly, Kropla Słowa, Snik, Novos Anos) i zagrali niezliczoną ilość koncertów, przez co osiągają na scenie niesamowite porozumienie, dzięki któremu publiczność ma okazję doświadczyć nie tylko spotkania z muzyką, ale także poczuć wyjątkową, przyjacielską atmosferę.

Krystyna Stańko – śpiew
Dominik Bukowski – wibrafon
Piotr Lemańczyk – kontrabas


Trio Stańko/Bukowski/Lemańczuk wystąpi 6 grudnia 2019 o godzinie 19:00 w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku

Bilety dostępne na stronie www.kupbilecik.pl
45 zł w przedsprzedaży
50 zł w dniu wydarzenia


Scena Oliwskiego Ratusza Kultury to miejsce, gdzie słuchacze mogą być bardzo blisko muzyków, niemal na wyciągnięcie ręki, co sprzyja stworzeniu niepowtarzalnego, niezapomnianego spotkania. Podczas koncertu Tria będzie można usłyszeć mozaikę kompozycji z różnych płyt, które razem nagrali, będą bossa novy, samby, ballady jazzowe i kompozycje autorskie, nie zabraknie niespodzianek.

Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/342278016337842.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here