Sorry Boys i koncertowy klip do piosenki “Miłość”

0

Zespół Sorry Boys opublikował w sieci niezwykły teledysk do piosenki “Miłość”. Klip pochodzi z pierwszego koncertu, jaki grupa zagrała po lockdownie.

“Miłość” to piąty singiel z wydanego w maju 2019 roku albumu o tym samym tytule. Album Sorry Boys “Miłość” ukazał się 10 maja 2019 r. To pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej.

– To był pierwszy koncert z publicznością, jaki zagraliśmy po lockdownie. Zarówno my, jak i słuchacze byliśmy wygłodniali tego spotkania na żywo. Atmosfera, która się wytworzyła była wprost metafizyczna. Dodatkowo okoliczności, w których odbył się koncert – łąkowe przestrzenie pięknego Folwarku Ruchenka spotęgowały te emocje. Graliśmy bez dachu, na dywanach rozłożonych na trawie, wokół płonęły ogniska i zachodziło słońce. To był jeden z piękniejszych koncertów, jakie przeżyłam.
– opowiada wokalistka, Bela Komoszyńska

Po barokowym bogactwie “Romy” zespół zapragnął bardziej przejrzystych piosenkowych form. Jednocześnie na “Miłości” wybrzmiewają smyczki, etniczne cymbały, kalimba czy harfa. Tę nietypową orkiestrę prowadzą gitary i fortepian.

Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic. Za miks i mastering odpowiada Rafał Smoleń.

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/sorryboysmusic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here