Sześć lat od wydania ostatniego albumu – The Best Is Yet To Come, grupa Snowman przypomina, że ten tytuł nie był przypadkowy i zapowiada wydanie kolejnego krążka. Promuje go utwór Znów jesteś sobą.

Premiera albumu, którego roboczy tytuł to Snowman 3 zaplanowana jest na kwiecień 2017 roku. Prawdopodobnie pojawi się na nim dziesięć utworów, ale nie można jeszcze powiedzieć tego z pewnością, gdyż muzycy dalej pracują nad materiałem. Producentem albumu Snowman jest basista zespołu Republika, Leszek Biolik, zaś realizacją zajął się Marcin Gajko.

 

Grupa powstała w 2002 roku z inicjatywy Adama Brzozowskiego i Michała Kowalonka. Do tej pory Snowman wydał dwa albumy – „Lazy” i „The Best Is Yet To Come”. I jest dokładnie tak, jak przewidzieli 😉 Bo jeśli z albumu na album jest coraz lepiej, to co jeszcze spotka nas w przyszłości?
 

Wokalista Snowman, Michał Kowalonek o nowej płycie mówi:

Z jednej strony pojawią się tam przebojowe numery, można powiedzieć z takim radiowym błyskiem. Z drugiej pojawią się nieprzydługie formy muzyczne z pazurem, taki skomasowany atak dźwiękowy, który również bardzo lubimy. Część nagrań powstała podczas zwykłej studyjnej pracy, a inne zostały nagrana na setkę.

Część tekstów na płycie będzie moja, a pozostałe fantastycznych ludzi, których poznałem na swojej drodze. Ale nie chciałbym teraz za dużo mówić na tym etapie, wszystko w swoim czasie.
 
[…]Podobno czasami wystarczy być.
W naszym przypadku bycie zaczyna się znów, co tą piosenką czynimy. 

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/snowmanmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here