Siódma edycja Młyn Jazz Festival – lepiej już być nie może

0

Z czego znane są Wadowice? Nie, nie dla tych skojarzeń przypominamy wam tą malowniczą miejscowość położoną na południu Polski. Chcemy, żeby od dziś nasuwała wam na myśl coś zupełnie innego, niż kremówki i kardynała Wojtyłę.

Zaciekawieni? Zatem przystępujemy do wyjaśnień. Przedstawiamy wam Młyn Jazz Festival! Imprezę, na scenie której od sześciu lat grają największe sławy zarówno polskiego, jak i światowego jazzu. To obowiązkowa pozycja dla każdego szanującego się melomana i miłośnika gatunku – swobodnie możemy powiedzieć, że Młyn Jazz Festival pretenduje do rangi największego i najciekawszego festiwalu muzyki improwizowanej w Polsce południowej.

Siódma edycja festiwalu odbędzie się na scenie plenerowej przy przepięknym Młynie Jacka Hotel & Spa**** w Jaroszowicach koło Wadowic w dniach 6-8.2017. Poniżej znajdziecie pełen harmonogram wydarzenia, teraz jednak w skrócie zapoznamy was z wykonawcami.

W czwartek, 6. lipca na scenie wystąpi legendarny pianista i kompozytor, laureat Nagrody Grammy za całokształt twórczości – Herbie Hancock. Obok niego tego dnia wystąpią również Marta Król & Paweł Tomaszewski Group.

W Piątek, 7. lipca usłyszycie Stanisława Soykę z towarzyszeniem Trio Wojciecha Karolaka. Dżentelmeni po swoim występie ustąpią miejsca prawdziwej damie światowego jazzu. Na scenie pojawi się bowiem czterokrotna laureatka Grammy – Dianne Reeves. Zwieńczeniem wieczoru będzie gwiazda światowego formatu – Chris Botti.

Sobota, 8. lipca prezentuje się nie mniej interesująco: wieczór otworzy występ Marii Sadowskiej, która zaprezentuje swój ostatni projekt „Jazz na ulicach”. Następnie usłyszymy pionierów londyńskiej sceny acid jazzowej The Brand New Heavies. Natomiast gwiazdą główną tego dnia będzie legendarny amerykański gitarzysta John Scofield.

Mieliśmy rację, prawda? Od dziś na słowo “Wadowice” wasze myśli zawędrują w zupełnie innym kierunku! Młyn Jazz Festival po prostu musi znaleźć się na waszej letniej mapie! Zapowiada się tu prawdziwa jazzowa uczta!

Młyn Jazz Festival odbędzie się w dniach 6-8 lipca 2017 roku w Młyn Jacka Hotel & SPA **** w Jaroszowicach koło Wadowic.

Bilety na:
czwartek, 6 lipca 2017 do kupienia na bilety.pozytywnienakrecenikultura.pl
179 zł – miejsca stojące, 299 zł – miejsca siedzące nienumerowane, 499 zł – strefa VIP

piątek, 7 lipca 2017 do kupienia na www.bilety.pozytywnienakrecenikultura.pl
189 zł – miejsca stojące, 299 zł – miejsca siedzące nienumerowane, 499 zł – strefa VIP

sobotę, 8 lipca 2017 do kupienia na www.bilety.pozytywnienakrecenikultura.pl
169 zł – miejsca stojące, 189 zł – miejsca siedzące nienumerowane, 469 zł – strefa VIP

W sprzedaży dostępne są również karnety na wszystkie dni festiwalu dostępne w wariantach: miejsca stojące (519 zł) oraz VIP (1399zł) do kupienia na www.bilety.pozytywnienakrecenikultura.plwww.eventim.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.pl. Karnety na miejsca siedzące zostały już wyprzedane.

Bilety i Karnety VIP zawierają:

  • miejsce parkingowe w specjalnej strefie
  • bufet zimnych i gorących przekąsek
  • napoje alkoholowe i bezalkoholowe

Poniżej przedstawiamy wam pełen harmonogram imprezy oraz mapkę sytuacyjną:

06.07.2017
Scena plenerowa Młyn Jacka Hotel & Spa****
19:00 – Otwarcie bramek, 20:00 – START
– Herbie Hancock (+ zespół: Vinnie Colaiuta, James Genus, Lionel Loueke, Terrace Martin)
– Marta Król & Paweł Tomaszewski Group – Tribute To The Police

07.07.2017
Scena plenerowa Młyn Jacka Hotel & Spa****
17:00 – Otwarcie bramek, 18:00 – START
– Stanisław Soyka & Wojciech Karolak Trio
– Dianne Reeves
– Chris Botti

08.07.2017
Scena plenerowa Młyn Jacka Hotel & Spa****
17:00 – Otwarcie bramek, 18:00 – START
– Maria Sadowska w projekcie “Jazz na ulicach”
– The Brand New Heavies
– John Scofield ft. Dennis Chambers, Avi Bortnick & Andy Hess

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here