Seazone Music & Conference we wrześniu w Gdańsku!

0

Zegar tykał coraz głośniej i szybciej, czerwiec za chwile, a organizatorzy czekają…Pojawiały się wybiórcze informacje, że zmiana daty itd., aż wreszcie pierwsza bomba informacyjna wybuchła! Seazone Music & Conference odbędzie się we wrześniu 2018 w Gdańsku!

Wreszcie możemy uchylić rąbka tajemnicy i wskazać kierunek w jaką stronę podąży ten projekt merytorycznie oraz geograficznie 🙂

W oficjalnym komunikacie czytamy:

Seazone Music & Conference jako platforma muzycznego networkingu i edukacji po dwóch intensywnych latach działalności wkracza w fazę przemian wynikających z chęci rozwoju i możliwości, przed którymi stoi.

Formuła, którą marka Seazone kierowała do muzyków, producentów, DJ-ów, promotorów, managerów, właścicieli klubów i innych osób funkcjonujących w muzycznym biznesie, polegająca na panelach dyskusyjnych, prelekcjach, warsztatach, testach sprzętu, a także koncertach rozpoznawalnych i rozwijających się artystów czy imprezach klubowych to model, który pozostaje niezmienny. Jednak proporcje aktywności, siła przekazu i zadania, jakie sobie stawiamy ulegają modyfikacjom, by lepiej dopasować naszą misję do zróżnicowanego muzycznego środowiska, nie tylko polskiego. Pilnie obserwujemy zmiany zachodzące w przemyśle muzycznym i znamy oczekiwania naszej dotychczasowej publiczności, tych którzy szukają sposobu na rozwój, kontaktów, wiedzy, ale i możliwości zaprezentowania się na scenie. Dlatego też podjęliśmy kluczowe decyzje, dzięki którym Seazone stanie się nie tylko konferencją, a multi-platformowym wydarzeniem muzycznym z silnym zapleczem promocyjnym, z szansą na rozwój na skalę zdecydowanie międzynarodową.

Czas i miejsce!

Wydarzenie zmienia datę głównej żywotności z czerwca na drugą połowę września, wpasowując się w kończący letni sezon koncertowy miesiąc. Już po festiwalowej gorączce i wakacyjnym boomie imprezowym wierzymy, że zaproszeni prelegenci i goście będą mogli podzielić się najbardziej aktualnymi doświadczeniami, inspirując odbiorców do działania.

Nowym domem Seazone stanie się nie jak dotychczas Sopot, a Gdańsk – miasto z ogromną muzyczną tradycją, charyzmatycznym lokalnym środowiskiem, będące mekką wielu nowatorskich projektów, a uznane wśród kluczowych europejskich ośrodków kultury.

Niczego nie oczekuj! Spodziewaj się wszystkiego!

Nawet nie będąc jeszcze na początku swej muzyczno-artystycznej przygody będziesz mógł wybrać kierunek własnego rozwoju, a jeśli podążasz już tą drogą otrzymasz narzędzia, dzięki którym zdobyte doświadczenia pasję przemienią w pracę. Zaś grono profesjonalistów będzie miało okazję wzmocnić pozycję własną, artysty lub inicjatywy, za którą stoi. To wszystko nadal podczas Sezone!

Po więcej aktualności zaglądajcie na:
Facebooku: www.facebook.com/seazonemusic
Twitter: www.twitter.com/SeazoneMusic
www: www.seazonegdansk.com/pl

Więcej szczegółów wkrótce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here