Scorpions na dwóch koncertach w Polsce

0

Autorzy legendarnego hitu “The Wind of Change”, grupa Scorpions kolejny raz wystąpi dla polskiej publiczności. Zespół zagra koncerty w Arenie Gliwice i gdańsko – sopockiej Ergo Arenie.

Czy jest druga kapela, której koncerty w Polsce wzbudzają aż tak wielkie zainteresowanie i to przez tyle lat? Scorpions są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie, mają nie tylko niezliczoną liczbę przebojów, ale i zatwardziałych fanów. Formacja, która miała już w planach zakończenie kariery, powstała niczym feniks z popiołów i nadal rozgrzewa cały świat swoimi hardrockowymi riffami, a jak można zaobserwować – z biegiem lat ten płomień jest coraz silniejszy.

Niemiecka maszyna z początkiem czerwca wyruszy w trasę koncertową, która obejmie głównie festiwale m.in.: Dowload Festival w Hiszpanii, Festival Pause Guitare oraz Festival Musilac we Francji, Lucca Summer Festival we Włoszech, Stars In Town w Szwajcarii, czy Bloodstaock Open Air w Wielkiej Brytanii. Jednak dla Polski postanowili zrobić wyjątek i zagrać dwa regularne koncerty.

GDZIE: 21 lipca (Gliwice), 23 lipca (Gdańsk/Sopot)
KIEDY: Arena Gliwice (21.07), Ergo Arena (23.07)
BILETY: od 21 grudnia o godzinie 10:00 na stronie www.prestigemjm.com.

Więcej o zespole na www.facebook.com/Scorpions.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here