Roger Waters na dwóch koncertach w Polsce

224

Tak jak zapowiadaliśmy kilka tygodni temu, Roger Waters w 2018 roku odwiedzi Polskę i zagra dwa koncerty.

Roger Waters w połowie 2018 roku pojawi się w Europie w trasie “Us + Them”, w trakcie której będzie okazja posłuchać znane i lubiane kawałki Pink Floyd, nowe piosenki i solową twórczość artysty. Były muzyk Pink Floydów wystąpi 3 sierpnia 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie, a 5 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie. 

O planowanych występach Roger Waters mówi – Wyruszamy z nowym show w trasę. To będzie mieszanka rzeczy z mojej długiej kariery, z moich lat z Pink Floyd i nowości. Najprawdopodobniej 80% to będzie stary materiał, a 20 procent nowy, ale wszystko połączone tematem ogólnym. Obiecuję, że czeka Was świetne show. Spektakularne – tak jak wszystkie moje poprzednie.

Bilety w cenach od 249 zł dostępne są od dziś (27 września od 10.00 do 22.00) dla użytkowników www.livenation.pl. Pozostali fani dostęp do biletów dostaną 28 września o godzinie 10.00 na stronach www.livenation.pl, www.ticketmaster.pl oraz w salonach sieci Empik.

Więcej informacji o trasie i muzyku znajdziecie na www.uptone.pl/muzyka/roger-waters…koncertowawww.facebook.com/rogerwaters.