Radiohead zagra na Open’erze!

1

Od piętnastu lat wiadomo, że na przełomie czerwca i lipca gwiazdy najjaśniej świecą w Gdyni! I tak będzie również w 2017 roku! Anglicy jako pierwsi potwierdzili swój występ na Festiwalu.

Szef Festiwalu, Mikołaj Ziółkowski w rozmowie z Agnieszką Szydłowską, którą możecie obejrzeć pod podanym linkiem, nie kryje radości – Właściwie to pierwsze ogłoszenie… Ta cała praca ostatnich lat, de facto powoduje, że po 15 latach odpowiadania na pytanie, kiedy będzie Radiohead, możemy dziś powiedzieć: Radiohead będzie w 2017 roku! Zespół zagra pełen koncert, jest on zaplanowany na 2,5 godziny.

Bilety na Open’era 2017 dostępne są już w sprzedaży. Aktualnie zakupić można karnety Early Bird w cenach 349-549 złotych. Festiwal Open’er 2017 odbędzie się w dniach
od 28 czerwca do 1 lipca 2017 roku na lotnisku Kosakowo w Gdyni.

mtmwmtywntg5njg2mju0mjex
Radiohead

Radiohead to jeden z najciekawszych współcześnie grających zespołów. Grupa istnieje od 31 lat, jej skład od początku pozostaje bez zmian: Colin Greenwood, Jonny Greenwood, Ed O’Brien, Philip Selway i Thom Yorke. Od samego początku znani są ze swojego kreatywnego podejścia do muzyki – tworzyli trendy, zanim zdążyły stać się powszechne na świecie. Zespół znany jest również z otwartości wyrażania poglądów – zarówno politycznych, proekologicznych i ogólnoświatowych.

maxresdefault-1
Okładka albumu “A moon shaped pool”

Zespół sprzedał ok 30 milionów płyt. Z całą pewnością do najważniejszych albumów Radiohead należy OK Computer oraz Kid A, wydane w 1997 i 2000 roku. Najnowszy, dziewiąty już album zespołu, światło dzienne ujrzał 8 maja bieżącego roku. Oczekiwany długie lata A Moon Shaped Pool, poprzedziło wypuszczenie dwóch singli: Burn The Witch i Daydreaming.

Po bilety zapraszamy na stronę AlterArt

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here