Queens of the Stone Age w czerwcu w Warszawie

0

Rockowa grupa Queens of the Stone Age, 19 czerwca wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Podczas warszawskiego koncertu zespół promować będzie najnowszy album zatytułowany “Villains”.

Queens of the Stone Age swojego stoner-rocka dopieszczają od przeszło dwudziestu lat. Grupa jest autorem takich hitów, jak „No One Knows”, „Go With The Flow”, „Little Sister”, czy „Sick Sick Sick”. Cztery lata od premiery ostatniego krążka, a dokładnie w sierpniu 2017 roku zespół wydał długo oczekiwany album “Villains”.
I utwory właśnie z tego longplaya będą głównymi, jakie usłyszycie podczas warszawskiego koncertu. Trasa promująca album trwa już od kilku miesięcy a latem przyszłego roku dotrze także do Polski.

Wbrew pogłoskom, Josh Homme, lider zespołu zapewnia, że: Tytuł „Villains” nie nawiązuje do polityki. Nie ma nic wspólnego z Trumpem. To po prostu słowo, które fantastycznie wygląda. Każdy potrzebuje czegoś, z czym może się zmagać – ze swoim czarnym charakterem. I tak było zawsze. Nie mamy na to wpływu.

Koncert Queens of the Stone Age odbędzie się 19 czerwca 2018 roku na warszawskim Torwarze.

Bilety w cenach od 178 zł do 198 zł do kupienia na www.alterart.pl i www.ebilet.pl

Więcej o zespole na www.facebook.com/QOTSA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj