Poznajcie listę utworów z nowego albumu The Killers

0

The Killers zaprezentowali listę utworów z nowej płyty. Album “Imploding The Mirage” powinien ukazać się na wiosnę 2020 roku.

Wcześniej muzycy podzielili się potencjalnymi tytułami piosenek. Wśród nich znalazły się m.in. “Blowback”, “Party People”, “When Dreams Run Dry”, “Dying Breed”, “Caution” oraz “Man + Woman”. Płyta była nagrywana w Utah, “gdzie Brandon Flowers pierwszy raz zakochał się w muzyce”.

Tym razem muzycy wrzucili na Twitter listę podzieloną na trzy sekcje. W sekcji A znalazło się 10 utworów, w sekcji B jeden utwór, a sekcja C pozostaje nieznana. W porównaniu z wcześniejszym ogłoszeniem z tracklisty zniknęły kompozycje “C’est La Vie”, “Spirit of Mystery”, “Party People” oraz “Just Can’t Quit”. Sherlock Holmes podpowiada nam, że mogą one być w sekcji C.

The Killers to jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów. Na całym świecie sprzedali 22 miliony płyt. Wśród przebojów Amerykanów znajdują się “Mr. Brightside”, “When You Were Young”, “Human” czy “Somebody Told Me”. Ostatni album “Wonderful Wonderful” ukazał się 22 września 2017 roku.

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/Thekillers/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here