“Postcards from the Seaside” – Julia Pietrucha zapowiada drugi album

0

Mamy elektryzującą wiadomość dla wielbicieli ukulele i pięknych blondynek. Już w marcu do sprzedaży trafi druga studyjna płyta Julii Pietruchy. Krążek nosił będzie tytuł “Postcards from the Seaside”.

O premierze nowego albumu, która odbędzie się już 9 marca artystka poinformowała fanów słowami: “O ja Cię, nie mogę uwierzyć, że to już za chwilę!!! Że to się dzieje naprawdę. Nie mogłam się już doczekać”.  Wraz z informacją do sieci trafiło też nagranie przedstawiające Julię przy pracy nad krążkiem. Zobaczycie je pod tekstem.

Julia Pietrucha do 2016 roku znana była głównie jako aktorka, występująca m.in. w serialach “Blondynka” i “Na wspólnej”. Albumem “Parsley” zaskoczyła wszystkich – dojrzałość i muzykalność młodej artystki docenili zarówno krytycy muzyczni, jak i fani, zauroczeni intymnymi i bezpretensjonalnymi balladami, zaśpiewanymi z towarzyszeniem ukulele.

Więcej o artystce na www.facebook.com/juliapietruchafanpage.

Postcards from the seaside

Mamy ją! Premiera mojej drugiej płyty "POSTCARDS FROM THE SEASIDE" już 9 marca! O ja Cię, nie mogę uwierzyć, że to już za chwilę!!! Że to się dzieje naprawdę. Nie mogłam się już doczekać. Wrzucam krótki filmik z czasu powstawania płyty, wzloty i upadki, skupienie i totalna samowolka. Ale udało się! Cieszycie się??? ps. Niedługo ogłosimy kiedy rozpoczynamy preorder. Kto chętny na pierwsze egzemplarze?

Opublikowany przez Julia Pietrucha na 24 lutego 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj