“PiliPalili” – nowy teledysk Flow i Skubasa

0

Warszawska artystka Flow opublikowała w sieci teledysk do piosenki “PiliPalili”. Wokalistka wykonała utwór wraz z jego kompozytorem – Skubasem.

Warszawska artystka Flow, na poszukiwanie inspiracji, wybrała się w długą, samotną podróż dookoła świata. W trakcie tejże podróży, poznała wyjątkowych artystów – muzyków, śpiewaków, poetów, tancerzy, fotografów, filmowców, projektantów. Słuchała, wąchała, czuła, śledziła, obserwowała, podglądała.

Efektem tych doświadczeń jest klip do piosenki “PiliPalili“, napisanej przez Flow, skomponowanej przez Skubasa i wspólnie wykonanej. Utwór nagrany został w Barcelonie, pod okiem Flow i Dava Bianchi, producenta z Nowego Yorku. Zagrali jazzowi muzycy z Havany, stree-artowcy z Meksyku i Brazylii, oraz muzycy flamenco. Niesamowite rytmy wytańczyła i wyklaskała flamenca z Argentyny – Barbara Balbo.

Obraz autorstwa Flow, zrealizowany został w pełnej kolorów i kipiącej od emocji i rytmów flamenco Andaluzji. Gościnnie zatańczył jeden z czołowych, młodych tancerzy flamenco Julio Ruiz, a kosmiczne kostiumy to efekt współpracy między innymi z projektantem Antonio Sicillią, w którego kreacjach występuje Rosalia.

Więcej o artystce na www.facebook.com/flowpumasan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here