“Physical” – Dua Lipa prezentuje nowy klip

1

Poznaliśmy okładkę i listę utworów, które trafią na nowy album Dua Lipy. Krążek będzie nosił tytuł “Future Nostalgia” i do sprzedaży trafi już 3 kwietnia. Promując nadchodzący materiał artystka zaprezentowała również klip do utworu “Physical”.

Na “Future Nostalgia” trafi znany ze szczytów list przebojów numer “Don’t Start Now” oraz najnowszy singiel “Physical”. Album dostępny na platformach cyfrowych, jak również na fizycznych nośnikach: neonowo-różowym winylu, płycie CD, złotej kasecie oraz w wersji box deluxe.

Jednocześnie Dua Lipa zaprezentowała tęczowy teledysk do nowego singla, “Physical”. Unikatowy klip nakręcił Lope Serrano z kreatywnego kolektywu Canada, który ma na koncie chociażby wideo “The Less I Know the Better Video” Tame Impala.

"Future Nostalgia", okładka albumu
“Future Nostalgia”, okładka albumu

Tracklista albumu “Future Nostalgia”:
1. Future Nostalgia
2. Don’t Start Now
3. Cool
4. Physical
5. Levitating
6. Pretty Please
7. Hallucinate
8. Love Again
9. Break My Heart
10. Good In Bed
11. Boys Will Be

Dua Lipa zakończyła 2019 rok, wykonując “Don’t Start Now” na ceremoniach Europejskich Nagród Muzycznych MTV, australijskich ARIA Music Awards i American Music Award. Od premiery w 2015 roku debiutancki album Dua Lipy rozszedł się w nakładzie 4 milionów egzemplarzy, a pochodzące z niego single znalazły 60 milionów nabywców, w tym 500 milionów streamów “Don’t Start Now”. “Dua Lipa” została ponadto najczęściej słuchaną płytą kobiecej gwiazdy w historii Spotifya. Lipa jest też najmłodszą artystką z miliardem odsłon na YouTube.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/dualipaofficial/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here