“Out of control” – Plastic zapowiadają nowy album i trasę koncertową.

0

Do sieci trafił drugi singiel zapowiadający czwarty album zespołu PLASTIC. Piosenka nosi tytuł “Out Of Control” i pojawia się z towarzyszeniem klubowej trasy koncertowej OUT OF CONTROL TOUR.

Najnowszy singiel Plastic jest dynamicznym reprezentantem nadchodzącego albumu, którym zespół zapowiada powrót do korzeni. Utwór od pierwszych taktów określa charakterystyczne niegrzeczne brzmienie basu (oldschoolowy Rickenbacker) i saksofonu barytonowego. Wszystko dzieje się przewrotnie pod hasłem: pozwól wewnętrznemu dziecku przejąć kontrolę. Słychać tu brzmieniowe inspiracje podróżami za ocean. Podróże te będą też motywem przewodnim całego albumu.

W “Out Of Control” Plastic uwalnia swoją pozytywną energię. Singiel jest energetyczną bombą manifestującą wolę walki o własną przestrzeń:

„Out Of Control” to protest song o potrzebie bycia wolnym w relacjach z ludźmi, których kochamy. Czy, gdy na każdym kroku czujemy się kontrolowani przez algorytmy, spętani przez zasady i konwenanse możemy liczyć na choć odrobinę oddechu? O tak! Ta piosenka nas wyzwoli na 3 minuty i 17 sekund!”

Plastic to duet producencki założony przez Agnieszkę Burcan i Pawła Radziszewskiego. Grupa od lat konsekwentnie tworzy własny muzyczny przekaz. Na koncertach zespół zaprezentuje część zupełnie nowego, jeszcze nieprezentowanego materiału, który wkrótce ukaże się na ich czwartym albumie.

Szczegóły trasy znajdziecie pod adresem www.facebook.com/tours/520982738724587

Bilety na koncerty dostępne na https://goout.net.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj