Oberschlesien zagra w Starym Klasztorze

0

Proponują mocne, nowoczesne brzmienie z elektronicznymi smaczkami oraz pisane w śląskiej gwarze, dosadne i jednocześnie oszczędne teksty. To wszystko znacznie wyróżnia zespół na polskiej scenie muzycznej.

Mowa oczywiście o grupie Oberschlesien, który zasłynął w 2012 roku jako finalista programu muzycznego Must Be The Music. Grupa zagrała już ponad 300 koncertów, a wypełnione kluby doskonale świadczą o stale rosnącej popularności zespołu. W ich dorobku znajdują się dwa albumy studyjne a już niebawem czeka nas premiera DVD/CD Oberschlesien & Adam Sztaba symfonicznie.

Wiosną 2016 roku wykrystalizował się skład Oberschlesien: Michał Stawiński – wokal, Marcel Różanka – perkusja, Łukasz Sztaba – klawisze, Wojtek Jasielski – gitara basowa, Tomasz Andrzejewski – gitara elektryczna, Adam Jurczyński – gitara elektryczna.
Muzycy podkreślają, że pokazują Śląsk w nowoczesnej odsłonie. Stali się muzycznymi Ambasadorami Śląska – nawiązują do śląskich tradycji w nowatorskim przekazie.

Na koncercie w Starym Klasztorze usłyszymy materiał z najnowszej płyty zespołu pt. „Oberschlesien III” oraz znane już publiczności wcześniejsze utwory.

Koncert zespołu Oberschlesien odbędzie się 11 marca 2017 o godzinie 19.30 w Sali Gotyckiej klubu Stary Klasztor we Wrocławiu.

Bilety w cenach 35 zł sdostępne w przedsprzedaży w klubie i na rezerwacje pod adresem [email protected], 40 zł – w punktach sprzedaży, 45 zł – w dniu koncertu, a miejsca siedzące (balkon) kupicie za 50 zł. W sprzedaży dostępne są również bilety ulgowe (dzieci do lat 10) za 15 zł.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

Więcej o grupie znajdziecie na www.facebook.com/Oberschlesienzespol.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here