O.S.T.R. i Hades zagrają 20 lutego w Chorzowskim Centrum Kultury!

0

Tęskniliście za koncertami? 🙂 My bardzo! W związku z obowiązującymi od 12 lutego nowymi wytycznymi dotyczącymi funkcjonowania ośrodków kultury do 50% pojemności, pojawiła się możliwość organizowania kameralnych wydarzeń muzycznych. O.S.T.R. i Hades mają zaszczyt zaprosić na pierwszy w 2021 roku koncert, który odbędzie się 20 lutego w Chorzowskim Centrum Kultury.

obecnie jedyną możliwość sprawdzenia koncertowej odsłony pokrytego złotem „HAO2”. Warto zaznaczyć, że krążek, który ukazał się 11 grudnia ur. z miejsca wskoczył na jedynkę OLiS i był jednocześnie drugim najchętniej kupowanym w grudniu wydawnictwem w Polsce.

Wydarzenie jest obecnie jedyną okazją do sprawdzenia koncertowej odsłony materiału z najnowszego albumu “HAO2”, który w grudniu 2020 roku zadebiutował na pierwszym miejscu sprzedaży OLiS i był jednocześnie drugim najchętniej kupowanym w grudniu wydawnictwem w Polsce.

Bilety w limitowanej liczbie dostępne na stronie:
http://www.chck.pl/ostr–hades—koncert-3877

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”. Drugi długogrający album duetu O.S.T.R. & Hades ukazał się 11 grudnia nakładem Asfalt Records.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj