Nowy album Rudimental już niebawem

0

Już w tym roku możemy spodziewać się nowego krążka Rudimental. To jednak nie koniec dobrych wieści. Drum’n’bassową formację w nadchodzących nagraniach wspierać będą m.in. Jess Glynne, Macklemore i Dan Caplen.

Na Facebooku zespołu ukazało się zdjęcie, na którym obecni są członkowie zespołu wraz z gośćmi. Również Glynn opublikowała na na swoim instagramie krótki klip z piosenką “Thse Days” – linka znajdziecie pod tekstem. Na razie nie znamy szczegółów nadchodzącego krążka, jeśli jednak takowe się pojawią, damy wam znać najszybciej, jak tylko się da.

Członkowie Rudimental dorastali słuchając wszystkiego, od grime’u po jazz i bluesa, od hip-hopu po house. Swe fascynacje połączyli na debiutanckim albumie “Home” (2013), który przywrócił blask nieco zapomnianemu drum’n’bassowi. Płyta pokryła się platyną, znalazła się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy sprzedaży i była nominowana do Mercury Music Prize. Na listach przebojów i w stacjach radiowych pojawiło się w sumie aż 7 singli pochodzących z tego wydawnictwa, w tym doskonale znane “Waiting All Night” i “Feel The Love”. Drugi longplay, “We the Generation” ukazał się w 2015 roku. Wśród gości na krążku znaleźli się Ed Sheeran, Dizzee Rascal, Lianne La Havas i Ella Eyre.
Więcej o zespole na www.facebook.com/Rudimental.

T H E S E D A Y S #thesedays @rudimentaluk @macklemore @dancaplen

A post shared by Jess Glynne (@jessglynne) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here