Nowa EPka Meghan Trainor już w najbliższy piątek

0

Jeszcze w tym tygodniu ukaże się EPka Meghan Trainor. Krążek zawierać będzie utwory, które pierwotnie miały trafić na pełnoprawny studyjny album Meghan.

Premiera płyty “Treat Myself” Meghan była przekładana już kilkakrotnie. Pierwotnie wydawnictwo miało się ukazać w sierpniu 2018 roku. Artystka miała być jednak niezadowolona z materiału, później pojawiły się informację, że niezadowolonych jest więcej, m.in. wytwórnia płytowa. Ostatecznie uznano, że dalsze zwlekanie nie ma sensu. Na 8 lutego zapowiedziano premierę EPki “The Love Train“, na której znajdzie się sześć utworów.

Każda z piosenek miała trafić na nową płytę Trainor. Wydawnictwo otworzy “All the Ways”, czwarty singiel promujący album “Treat Myself”. Poniżej znajdziecie pełną tracklistę EPki:

1. All The Ways
2. Marry Me
3. I’m Down
4. After You
5. Foolish
6. Good Mornin’ (feat. Gary Trainor)

Meghan Trainor zadebiutowała w 2015 roku płytą “Title”, którą poprzedzała EPka o tym samym tytule, na której znalazł się przebój “All About That Bass”. Dyskografię Trainor zamyka wydany w 2016 roku album “Thank You”. Płyta dotarła do #3 miejsca listy sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, gdzie pokryła się platyną. Na albumie znalazły się single “No”, “Better” oraz “Me Too”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/meghantrainorsongs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj