Me And That Man opublikowali wideo do piosenki “Nightride”. W klipie o zaskakującym i zabawnym zakończeniu udział wzięła Justyna Wasilewska.

Dlaczego klip ma zabawne zakończenie, przekonacie się sami. Ale najpierw posłuchajcie piosenki, bo jest naprawdę dobra 🙂

Klimatyczne, przywodzące na myśl dobre kryminały wideo wyreżyserował Roman Przylipiak. W klipie wystąpili twórcy projektu Me And That Man, czyli Nergal i John Porter, Justyna Wasilewska, a także Sylwia Boroń, Milena Staszuk, Agata Skórska i Michał Stec.
Nightride” pochodzi z płyty “Songs Of Love And Death“. Debiutancki album Me And That Man ukazał się na całym świecie 24 marca 2017 roku.

Panowie już niebawem wyruszają w trasę promującą wydawnictwo. Obejmuje ona 13 koncertów:
21 września – Toruń, Lizard King
22 września – Zielona Góra, Kawon
23 września – Katowice, Fabryka Porcelany
24 września – Wrocław, Zaklęte Rewiry
28 września – Poznań, Aula Artis
29 września – Warszawa, Palladium
30 września – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
1 października – Szczecin, Sala Koncertowa
4 października – Bielsko Biała, Galeria BWA
5 października – Kraków, Teatr Variete
6 października – Rzeszów, Lukr
7 października – Łódź, Wytwórnia
8 października – Białystok, Zmiana Klimatu

Me And That Man to zespół stworzony przez znanego  z Behemota Adama “Nergal” Darskiego i Johna Pottera, muzyka walijskiego pochodzenia od wielu lat mieszkającego w Polsce i przez lata występującego m.in. z Anitą Lipnicką. Obok Nergala i Johna Portera w składzie Me And That Man znaleźli się również Wojtek Mazolewski na basie i kontrabasie oraz Łukasz Kumański na instrumentach perkusyjnych. Tydzień po premierze debiutancki album Me And That Man znalazł się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. Longplay zyskał bardzo dobre recenzje w kraju i zagranicą.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/meandthatman

Justyna Wasilewska na koncie ma role w produkcjach “Kebab i horoskop”, “Opowieści z chłodni”, “Listy do M”. W obrazie “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” grała Wandę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here