“Niemożliwe” – debiutancki album i trasa koncertowa Kwiatu Jabłoni

0

Członkowie bratersko – siostrzanego duetu Kwiat Jabłoni zdradzili szczegóły debiutanckiej płyty. Album zatytułowany “niemożliwe” ukaże się 1 lutego. W ramach promocji krążka grupa rusza w trwającą dwa miesiące trasę koncertową.

Kwiat Jabłoni to tak naprawdę rodzeństwo – Kasia i Jacek Sienkiewicz. W ich repertuarze dominują polskie, autorskie piosenki o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej łączącej akustyczne instrumenty z elektroniką. Pomysł na nietypowe zestawienie mandoliny z fortepianem i dwoma wokalami został zaczerpnięty z nowego projektu amerykańskich muzyków: Brada Mehldau’a i Chrisa Thile. Do tego Kasia i Jacek dołączają elektroniczną perkusję tworząc wyjątkową, świeżą i nowoczesną mieszankę brzmień.

Płytę “niemożliwe” zapowiadają single “Dziś późno pójdę spać” oraz tytułowa kompozycja.

“Jeszcze trochę nie dowierzamy, ale faktycznie jest! Nasza okładka. Album dostępny będzie wszędzie już od 1 lutego, nazywa się „niemożliwe”, zdjęcie zrobił Wojciech Grzędziński, a projekt Mateusz Różalski Design. Jesteśmy zaszczyceni. I bardzo szczęśliwi, że premiera zaczyna wystawać zza horyzontu”
– przeczytacie w oficjalnym komunikacie zespołu.

Premierze płyty towarzyszyć będzie trasa koncertowa – pełny harmonogram znajdziecie na zdjęciu poniżej:

Więcej o zespole na www.facebook.com/kwiatjabloni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here