“Nie ma nas” – Kasia Popowska zapowiada nowy album

0

Do sieci trafił trzeci singiel Kasi Popowskiej zatytułowany  „Nie ma nas”. Piosenka zapowiada trzeci, autorski album wokalistki, który ukaże się jesienią 2020 roku.

Tym razem Kasia Popowska wzbogaciła popowe melodie surowym brzmieniem gitar. Motywem przewodnim piosenki jest wychodzenie ze strefy komfortu i poszukiwanie szczerości w relacjach z innymi, ale też z samym sobą. Artystka trzecią płytą otwiera nowy rozdział w swojej twórczości i wraca bogatsza o doświadczenia, które stanowią oś historii, jaką opowiada w autorskich tekstach.
Wybrzmiewa w nich bardziej dojrzałe spojrzenie na rzeczywistość, a szczególnie relacje między ludźmi. Istotnym wątkiem jest próba wyjścia ze strefy komfortu, która w odczuciu artystki stanowi ograniczenie i blokuje rozwój.

Nie spieszyłam się z nagraniem kolejnego albumu. Chciałam to zrobić w zgodzie ze sobą, kiedy będę gotowa, wypełniona historiami, które mogłam opowiedzieć w formie tekstów. Pierwszy singiel „Nie ma nas” to bardzo uniwersalna historia dojrzewania do tego, aby zobaczyć rzeczywistość taką, jaka ona jest, a nie taką, jaką chcielibyśmy, aby była. To także opowieść o beznadziejnym punkcie, w którym często bywamy na własne życzenie. Myślę, że wiele osób w tej historii może zobaczyć cząstkę siebie.
– mówi Kasia Popowska.

Brzmieniowo nadchodzący album różni się stylistycznie od poprzednich płyt, choć bazą nadal jest muzyka pop. Już w pierwszym singlu można usłyszeć zdecydowanie więcej gitar, które nadają dynamiki piosence.

Nad brzmieniem albumu pracowali m.in. Maciej Wasio (Ocean, Afromental), Marcin Bors (Lao Che, Hey, Mrozu) oraz Piotr “Rubens” Rubik (Daria Zawiałow, Lemon).

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/kasiapopowskamusic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here