Natalia Kukulska zaśpiewa w Starym Maneżu

0

Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Perfekcjonistka – utalentowana i pracowita. Tak w skrócie można powiedzieć o Natalii Kukulskiej, która już za miesiąc zaprezentuje się w gdańskim Starym Maneżu.

„Ósmy Plan” to najnowszy, podwójny album. Jest on kolejnym po „Sexi Flexi” i „Comix” wydawnictwem, na którym artystka konsekwentnie podąża swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, która zdobyła uznanie branży.

O ostatniej płycie możemy przeczytać: “To najlepszy album w jej dorobku. Pokazuje Natalię jako w pełni dojrzałą artystkę, która nie musi się podpierać sławą swych rodziców (zresztą nigdy tego nie robiła), tworzącą w pełni autonomiczną muzykę, pomysłowo czerpiącą zarówno z klasyki, jak i współczesności popu, soulu i elektroniki. Jeśli dodamy do tego inteligentne teksty, dalekie od banału i sztampy, momentami refleksyjne, momentami zabawne, album ukaże nam Natalię jako jedną z najciekawszych dziś wokalistek polskiej sceny piosenkowej.”(Onet)

Oprócz dobrze znanych publiczności przebojów, Natalia wykona zupełnie premierowe utwory pochodzące z nowej płyty, której premiera odbędzie się w maju 2017 roku.

Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie:
Michał Dąbrówka (perkusja),
Archie Shevsky (syntezatory analogowe)
Marcin Górny (klawisze).

Koncert Natalii Kukulskiej odbędzie się 13 Maja 2017 o godzinie 19:00 w klubie Stary Maneż w Gdańsku.

Bilety w cenach od 49 zł do 800 zł (loża dla 10 osób) dostępne na www.interticket.plwww.kupbilecik.pl oraz www.eventim.pl.

Więcej info o Natalii Kukulskiej znajdziecie na www.facebook.com/NataliaKukulska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here