Miley Cyrus nową headlinerką Orange Warsaw Festival

0

W związku z odwołaniem kilku pierwszych koncertów, Cardi B nie będzie mogła wystąpić na festiwalu Orange Warsaw. Jej miejsce zajmie ikona muzyki i popkultury – Miley Cyrus.

O zmianie headlinera organizatorzy Orange Warsaw Festival poinformowali w poście na portalu społecznościowym. Przyczyną, dla której Cardi B zrezygnowała z pierwszych koncertów trasy są zobowiązania, jakie artystka ma na rynku amerykańskim.

Aktualny line-up imprezy stanowią Marshmello, Miley Cyrus, Quebonafide, The Raconteurs, Solange oraz Troye Sivan.

Z przykrością informujemy, że Cardi B postanowiła odwołać pierwsze koncerty na swojej europejskiej trasie. W związku z…

Opublikowany przez Orange Warsaw Festival Piątek, 5 kwietnia 2019


Orange Warsaw Festival odbywać się będzie w dniach 31 maja – 1 czerwca na terenie toru wyścigów konnych na Służewcu.

Aktualnie w sprzedaży dostępne są bilety Regular Tickets (od 13.02.2019 do 21.05.2019 lub do wyczerpania puli biletów).

  • Karnet 2 dni 419 zł
  • Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange 356 zł
  • Karnet 2 dni ze zniżką dla dzieci 209 zł
  • Bilet jednodniowy 259 zł
  • Bilet jednodniowy z 15% rabatem dla Klientów Orange 220 zł
  • Bilet jednodniowy ze zniżką dla dzieci 129 zł
  • Pakiet  łączony: karnet Orange Warsaw Festival + karnet Open’er Festival 945 zł
  • Karnet 2 dni VIP 949 zł
  • Bilet jednodniowy VIP 569 zł

Więcej o festiwalu na www.orangewarsawfestival.pl.


Miley Cyrus już jako dziecko miała zadatki na gwiazdę. Pochodząca z artystycznej rodziny dziewczyna czerpała wzorce i doświadczenie od najbliższych osób (jej ojciec, Billy Ray Cyrus, to jeden z najsłynniejszych piosenkarzy country w USA, a matką chrzestną została legendarna piosenkarka tego gatunku – Dolly Parton). Miley szybko rozpoczęła naukę śpiewu i aktorstwa, a rozgłos zyskała już jako nastolatka, dzięki roli w słynnym serialu musicalowym “Hannah Montana”. Po 4 latach przygody z telewizją rozpoczęła świadomą artystyczną przemianę, z każdym krokiem coraz śmielej oddalając się od wizerunku grzecznej dziewczynki.

Promując czwarty album “Bangerz” nie czuła już żadnych oporów, a fani wiedzieli, że Miley działa według swoich zasad. Singiel “We Can’t Stop” rozpoczęła jasnym przekazem – “To nasza impreza i możemy robić, co nam się podoba”, a w klipie do “Wrecking Ball”, trochę symbolicznie, nago burzyła betonowe ściany. Jej przekaz szybko docenił artystyczny świat. Do współpracy zaprosiła ją między innymi słynna alternatywna formacja The Flaming Lips, a gościem specjalnym podczas jej akustycznego koncertu dla MTV była sama Madonna. Ku zaskoczeniu wszystkich, swój kolejny album, pełen alternatywnych muzycznych wycieczek “Miley Cyrus & Her Dead Petz” wrzuciła do sieci całkowicie za darmo. W ubiegłym roku ponownie zaskoczyła publiczność współpracą z Markiem Ronsonem. Ich wspólny, podszyty country singiel “Nothing Breaks Like a Heart”, stał się jednym z największych przebojów ostatnich miesięcy na świecie, a Miley pracuje obecnie nad siódmą płytą. W oczekiwaniu na nową muzykę, cieszymy się z jej pierwszego koncertu w Polsce.

Więcej o artystce na www.facebook.com/MileyCyrus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj