Mikromusic na Walentynki we Wrocławiu

0

Walentynki w 2018 roku będą bardzo wyjątkowe. A na pewno wyjątkowo będzie we Wrocławskim klubie Stary Klasztor, na którego scenie wystąpi zespół Mikromusic.

Na początku września 2017 roku odbyła się premiera singla “Synu” promującego najnowszy album Mikromusic “Tak mi się nie chce”. 16 października zespół zaprezentował drugi, tytułowy singiel z płyty. Równocześnie powstały teledyski do utworów we współpracy z Kaską Sarnowską i Katia Priwieziencew, odpowiedzialnymi za obraz do utworu „Bezwładnie” (nagroda Yacha za teledysk) oraz z wrocławskim studio CameraNera. Album światło dzienne ujrzał 30 października.

Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny Mikromusic. W tym roku zespół postanowił samodzielnie wydać płytę:
Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań. Nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia“.

Koncert Mikromusic odbędzie się 14 lutego 2018 o .20.00 w Sali Gotyckiej klubu Stary Klasztor we Wrocławiu.

Bilety w cenach 45 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: [email protected], 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu, miejsca siedzące (balkon): 70 zł, dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl.

Więcej o Mikromusic znajdziecie na www.facebook.com/mikromusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj