Metallica symfonicznie podczas otwarcia Chase Center w San Francisco

0

To już kolejny raz, kiedy Metallica z orkiestrą symfoniczną wystąpią w San Francisco. Po dwudziestu latach zespół oraz San Francisco Symphony wystąpią na otwarciu Chase Center.

Metallica będzie gwiazdą otwarcia Chase Center w San Francisco. Na 6 września zaplanowano koncert, podczas którego Metallica, po raz pierwszy od dwudziestu lat, wystąpi z San Francisco Symphony. Dyrygentem orkiestry będzie Michael Tilson Thomas.

Poprzednim razem, w 1999 roku fani grupy Metallica usłyszeli kultowy już album “S&M”. Po dwudziestu latach zespół ogłasza, że nadchodzi “S&M 2” i ujawnia szczegóły tego wyjątkowego koncertu.

Oficjalnie ogłoszono, że szczęśliwcy, którym uda się zdobyć bilety na koncert będą mieli okazję posłuchać utworów Metalliki w aranżacji Michaela Kamena, tych sprzed dwudziestu lat. Nie zabraknie także orkiestrowych aranżacji piosenek, które ukazały się po premierze “S&M”. Pracą nad ich zaaranżowaniem zajmie się Bruce Coughlin.

Przypominamy, że 21 sierpnia Metallica wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zespół cały czas koncertuje po świecie w ramach WorldWired Tour, trasy promującej album “Hardwired…To Self-Destruct”.

Więcej o koncercie na www.uptone.pl/muzyka/metallica-ponownie-odwiedzi-polske.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj