Metallica odwołuje koncerty w Australii i Nowej Zelandii

0

Członkowie grupy Metallica poinformowali fanów o konieczności odwołania koncertów w Australii i Nowej Zelandii. Decyzja ta powodowana jest kolejnym odwykiem lidera zespołu, Jamesa Hetfielda.

Nie jest to już pierwsza taka sytuacja. James Hetfield w klinice odwykowej był już w roku 2000 i przez wiele lat pozostawał w trzeźwości. W związku z zaistniałą sytuacją, na oficjalnej stronie grupy, Lars Ulrich, Kirk Hammett oraz Robert Trujillo umieścili oświadczenie:

“Z przykrością informujemy naszych fanów i przyjaciół, że musimy przełożyć naszą nadchodzącą trasę po Australii i Nowej Zelandii. Jak zapewne większość z was wie, nasz brat James zmaga się z uzależnieniem od wielu lat. Niestety musiał ponownie wziąć udział w programie odwykowym. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie dla Jamesa i, jak zawsze, dziękujemy za bycie częścią naszej rodziny Metalliki.”

Metallica to jeden najważniejszych zespołów metalowych w historii muzyki. Kapela z San Francisco sprzedała na całym świecie 200 milionów płyt. Ostatnie wydawnictwo kwartetu to “Hardwired…To Self-Destruct” z 2016 roku.

Więcej o zespole na www.facebook.com/Metallica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here