“Mata Hari” od Odet x Szatt! Posłuchajcie najnowszego singla! [VIDEO]

1131

Z niecierpliwością oczekiwany singiel “Mata Hari” duetu Odet x Szatt, to nie tylko kolejny krok w ich muzycznej podróży, ale również odważne zagłębianie się w złożoność ludzkiej psychiki. Aleksandra Dąbrowska (Odet) i Łukasz Palkiewicz (Szatt), połączyli swoje talenty, by stworzyć utwór, który jest zarówno hołdem dla historii, jak i introspekcją współczesnej duszy.

Energetyczne Oblicze Muzyków

“Mata Hari”, w porównaniu do wcześniejszych singli duetu, ukazuje ich bardziej energetyczne i rytmiczne oblicze. Ambitna aranżacja, w której elektroniczne bity mieszają się z brzmieniem akustycznego pianina i subtelnym wokalem Aleksandry, tworzy tło idealne do opowieści o życiu, które było równie wielowarstwowe.

Inspiracja Postacią Mata Hari

Singiel czerpie inspirację z postaci historycznej Mata Hari – tancerki egzotycznej i kobiety szpieg, która była jednocześnie symbolem wyzwolenia i tragiczną postacią przekraczającą granice swoich czasów. Odet w swojej interpretacji nawiązuje do tragicznych, ale i inspirujących wyborów życiowych Mata Hari, odnosząc je do uniwersalnych dylematów o tożsamości, wolności i przetrwaniu w obliczu przeciwności.

ODET_SZATT_foto@olabodnarvs

Muzyka jako Odbicie Natury Człowieka

Artyści wykorzystują historię Mata Hari do zbadania natury ludzkiej dualności – walki między słabościami a siłą, między popędowością a rozsądkiem. Odet śpiewa o konieczności akceptacji własnych słabości jako warunku doświadczania życia w sposób pełny i autentyczny.

Wizja Artystyczna i Nadchodzące Projekty

Singiel “Mata Hari” zapowiada również debiutancką EP duetu, która ma ukazać się latem 2024 roku. Jeśli singiel jest jakimkolwiek wyznacznikiem, EP obiecuje być głębokim zanurzeniem w refleksyjne, ale i innowacyjne podejście do muzyki, gdzie natura i elektronika łączą się, tworząc niepowtarzalne dźwiękowe pejzaże.

Podsumowanie

Odet x Szatt kontynuują swoją muzyczną podróż, nie bojąc się eksplorować trudnych tematów i emocji. “Mata Hari” to utwór, który nie tylko bawi, ale również zmusza do refleksji, sprawiając, że jest to niezapomniane doświadczenie słuchowe, które zostaje z nami długo po ostatnich nutach. Utwór dostępny jest już na wszystkich głównych platformach streamingowych, zapraszając słuchaczy do zanurzenia się w jego bogate tekstury i znaczenia.

Więcej informacji: 
www.facebook.com/odetofficialpage
www.facebook.com/szatt