Maciek Balcar promuje płytę „Znaki” w Starym Klasztorze

0

Dwa lata po premierze ostatniego wydawnictwa Ruletka, Maciek Balcar jest gotowy przedstawić nowy album. Swoim najnowszym krążkiem artysta ponownie pokazuje, że ma jeszcze wiele do przekazania publiczności.

Znaki to swoista rewia dźwięków i brzmień. Mocna warstwa tekstowa, która jest dla muzyka tak ważna, perfekcyjnie scala się w całość z subtelnymi kompozycjami. Maciek to artysta totalny, w to co tworzy i śpiewa, angażuje się całym sobą, emocjonalnie i osobiście. A efekty tego, będzie można usłyszeć na nadchodzącym krążku.

Słychać tu muzyczne fascynacje i inspiracje muzyka, który nie daje się zamknąć w jednej szufladce. Album Znaki można określić takimi słowami jak, delikatność, liryczność i niezwykła jakość. W październiku pojawił się pierwszy singiel O maku, w którym muzyk wykorzystał wiersz Czesława Miłosza, a teledysk do niego powstał przy użyciu nowinek technicznych, dzięki czemu mogliśmy zanurzyć się w bajkowym świecie i to dosłownie, bo klip został nagrany w technice 360 stopni. Drugim utworem zwiastującym premierę płyty jest singiel Pokochaj, do którego muzykę skomponował Maciek, a tekst wyszedł spod pióra Michała Zabłockiego.

Nadchodzący album jest kontynuacją współpracy muzyka z Magdaleną oraz Mariuszem Konieczny (F.U.H. Magdalena Konieczny), którzy są producentami wydawnictw Maćka. Wachlarz własnych inspiracji poszerzył o doświadczenie swoich muzyków, dzięki czemu na płycie usłyszymy pełny skład, który partneruje Maćkowi podczas solowych występów: Jan Gałach, Krzysztof Flippe Krupa, Maciej Mąka oraz Piotr Quentin Wojtanowski.

Na krążku znajdzie się 11 premierowych utworów, do których muzykę skomponował sam Maciek. Autorami tekstów jest m.in. dobry przyjaciel artysty – Krzysztof Feusette, jak i uznany Wojciech Byrski.

Koncert Macieja Balcara odbędzie się 22 lutego 2017 o godzinie 20.00 w Sali Gotyckiej we wrocławskim Starym Klasztorze.

Bilety w cenach:
miejsca siedzące:
45 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: [email protected],
50 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu
miejsca stojące:
30 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: [email protected],
35 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu

Do kupienia w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.plwww.biletyna.pl

Więcej informacji o artyście przeczytacie na www.facebook.com/maciejbalcar.fb

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here