Maciej Wasio i live sesja piosenki “Bądź”

0

Maciej Wasio na swoim oficjalnym profilu YouTube opublikował video z live sesji do nastrojowego utworu Bądź. W nagraniu udział wzięli także Piotr Rubik, Bartosz Wojciechowski, Robert Rasz i Tomasz Kasiukiewicz.

Singiel “Bądź” pochodzi z płyty “SAM“, która ukazała się wiosną 2019 roku. Utwór “Bądź” jest kwintesencją tego, co dla Wasia jest w muzyczne najważniejsze – czyli emocje i prawda. To bardzo osobista ballada, w której potrzeba bliskości wybija się na pierwszy plan. Nagranie odbyło się w Studiu Custom 34.

Ciężko w to uwierzyć, ale przez kalendarzowe karate, przed wejściem do Studia Custom 34 nie zagraliśmy ani jednej wspólnej próby. Mimo to, podbudowani atmosferą panującą w trakcie sesji, zmęczeni jak konie, podjęliśmy odważną decyzję, aby z wykorzystaniem rozstawionego na sesję sprzętu, zarejestrować kilka utworów live. „Bądź” poszło na pierwszy ogień, stając się tym samym pierwszym numerem jaki kiedykolwiek zagraliśmy jako WASIO. – mówi Wasio.

Wasio, dotychczas lider zespołu OCN, płytą SAM rozpoczął solową drogę muzyczną. Odszedł od typowo rockowych melodii na rzecz folkowo-songwriterskiego brzmienia. Do stworzenia autorskiego albumu zainspirowała go współpraca z z jednym z najbardziej cenionych współczesnych producentów – Vancem Powellem.

Więcej o muzyku na www.facebook.com/WASIOpl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here