D’Addario Woodwinds: Spotkania z artystami w Warszawie

0

Firma D’Addario to nie tylko akcesoria skierowane do gitarzystów, perkusistów i wszelkich instrumentów strunowych. To także bardzo szeroki asortyment dedykowany sekcji jako D’Addario Woodwinds.

Dowodem owocnej współpracy z polskimi artystami było spotkanie, które odbyło się w połowie maja w Warszawie. Przedstawiciele marki: Alex Ortiz i Jean-Francois Bescond przylecieli, aby spotkać się z wybitnymi polskimi muzykami i profesorami – saksofonistami i klarnecistami, którzy są endorserami  D’Addario Woodwinds.

Spotkanie było bardzo merytoryczne i obfitujące w solidną porcję ciekawostek dotyczących serii stroików i ustników jak i metod ich produkcji. Współorganizatorem spotkania była oczywiście firma Music Dealer, dystrybutor marki D’Addario Woodwinds w Polsce.

W spotkaniu wzięli udział artyści światowego formatu m.in.

  • Alicja Wołyńczyk – Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie;
  • Piotr Milwiw-Baron – Zastępca Dyrektora Departamentu Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego;
  • Pablo Sanchez-Escariche Gasch – Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie;
  • Szymon Klima – Klarnecista,Organizator wydarzeń kulturalnych, producent muzyczny;
  • Jan Jakub Bokun – Akademia Muzyczna we Wrocławiu;
od lewej: Jerzy Mamcarz (prezes Music Dealer), Jean-Francois Bescond (International Marketing Manager D’Addario Woodwinds), Piotr Milwiw-Baron (Zastępca Dyrektora Departamentu Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego), Pablo Sanchez-Escariche Gasch (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie), Alicja Wołyńczyk (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie), Szymon Klima (Klarnecista,Organizator wydarzeń kulturalnych, producent muzyczny), Jan Jakub Bokun (Akademia Muzyczna we Wrocławiu), Alex Ortiz (Manager D’Addario), Leszek Chylak (Manager Music Dealer)

Więcej szczegółów na temat oferty D’Addario Woodwinds znajdziecie na stronach:
Producent: www.woodwinds.daddario.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here