LemON jesienią w akustycznej trasie koncertowej

0

Już w trzecim tygodniu września LemON wyruszy w jesienną trasę koncertową. Akustyczna trasa obejmie koncerty w całej Polsce.

Podczas nadchodzących koncertów będzie można usłyszeć akustyczne wersje wybranych utworów ze wszystkich albumów zespołu.

Jak mówi Igor Herbut:

– Niezwykły jest to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzy się na jesieni – kiedy wyruszymy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną. Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach. Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Staromodnie. Prosto. Blisko Was. Czekałem na właściwy moment. I właśnie teraz nadszedł. Na bębnach zagra Harry. Na pianinie – Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat już – Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołacz. Ja zaśpiewam, a może też coś zagram. Najpiękniej jak umiem. Wy po prostu bądźcie. Oddychajcie z nami tą muzyką. Wsłuchajcie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się wystukać rytm.

Trasa obejmuje koncerty w następujących miastach: 

15 września 2019 – Olsztyn, Filharmonia Warmińsko – Mazurska
21 października 2019 – Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza
24 października 2019 – Poznań, Aula Artis
31 października 2019 – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
17 listopada 2019 – Kraków, Klub Studio
22 listopada 2019 – Toruń, Aula UMK
23 listopada 2019 – Gdańsk, Stary Maneż
28 listopada 2019 – Łódź, Wytwórnia
18 grudnia 2019 – Warszawa, Palladium

Więcej o zespole na www.facebook.com/band.lemon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj