Lana Del Rey z kolejną zapowiedzią albumu

0

Na instagramowym profilu Lany Del Rey pojawiła się krótka zapowiedź nadchodzącego albumu. Artystka zaprezentowała w nim krótki fragment utworu tytułowego z nowej płyty.

Album “Norman Fucking Rockwell” ukaże się jeszcze w tym roku. Artystka zaprezentowała już piosenki “Mariners Apartment Complex” i “Venice Bitch” oraz “hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it”. Teraz za pośrednictwem Instagrama udostępniła kawałek “Norman Fucking Rockwell” z czarno białym wideo.

Lana Del Rey zagra latem na Open’er Festivalu 2019. Więcej informacji pod adresem www.uptone.pl/muzyka/lana-del-rey-co-headlinerka-opener-festival-2019.

View this post on Instagram

Title track #normanfuckingrockwell @jackantonoff

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

O Lanie Del Rey zrobiło się głośno w 2011 roku za sprawą intrygującego singla “Video Games” i towarzyszącego mu teledysku, który błyskawicznie stał się viralem. Miliony fanów szybko pokochały nową, choć zakochaną w stylu retro dziewczynę. W muzyce Lany niezwykle istotny jest klimat, przywodzący na myśl popkulturę lat 50., 60., stare Hollywood, elegancję i glamour. Kluczem do sukcesu okazało się wymieszanie ich ze współczesnymi elementami: hip hopem, samplami, produkcją, a przede wszystkim siłą mediów społecznościowych. Album “Born to Die” stał się jedną z najważniejszych i najlepiej sprzedających się płyt 2012 roku. Natomiast kolejne dwa albumy – “Ultraviolence” i “Honeymoon” skutecznie utrwaliły jej gwiazdorski status. Prezentując piąty album “Lust For Life”, Lana Del Rey zrobiła ukłon w stronę swoich najwierniejszych, szaleńczo wręcz oddanych wielbicieli. “Pierwsze 4 albumy nagrywałam dla siebie. Ale ten stworzyłam myśląc o fanach i kierunku, w którym – mam nadzieję – razem zmierzamy”, powiedziała artystka. W ubiegłym roku poznaliśmy “Mariners Apartment Complex”, “Hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it” oraz “Venice Bitch”, pierwsze zapowiedzi wspomnianego już nowego albumu, nad którym pracuje z producentem Jackiem Antonoffem, stojącym za sukcesami St. Vincent, Lorde czy Taylor Swift.

Więcej o artystce na www.facebook.com/lanadelrey.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here