Krzysztof Zalewski ponownie zagra w Starym Maneżu

0

Krzysztof Zalewski ponownie zawita w Starego Maneżu. Koncert 8 stycznia 2017 roku będzie promocją wydanej w połowie listopada płyty Złoto.

Muzyk promując swój poprzedni album Zelig często zmuszony był koncertować solo, czego skutkiem stało się mocne uproszczenie utworów z albumu.
Złoto jest konsekwencją właśnie tych koncertów. Astysta udowadnia, że mniej znaczy lepiej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar.
Jeśli jednak wydaje się wam, że Złoto, to tylko rzewne ballady  wyśpiewane do smętnych plumkań gitary, bardzo się mylicie. Na krążku nie brakuje bowiem dynamicznych, drapieżnych czy nawet porywających piosenek. Brzmienie nowej płyty jest bardziej organiczne, uproszczone, a teksty pełne są lęków i nadziei, które towarzyszą nam na codzień. A wszystko to, tworzy idealnie zgraną całość.

Warto dodać, że mimo, iż jest to autorska płyta Zalewskiego, podczas prac w Tonn Studiu muzykowi pomagali Bartek Królik, Marek Piotrowski, Andrzej Smolik, Bartosz Mielczarek, Krzysztof Tonn, Maciej Staniecki i Robert Szczytowicz. O świetnej sekcji rytmicznej – Andrzej Markowski (basista jest też współautorem kilku utworów) i Bolek Wilczek – nie wspominając.

Bilety na imprezę dostępne są na stronie starymanez.pl
Ceny w cenach 40zł – 60zł do kupienia do 07.01.2017, zaś w dniu koncertu 49 zł – 69 zł

Więcej informacji znajdziecie na stronie FB wydarzenia:
www.facebook.com/events/726214544198666/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here