Zgarnij wejściówkę na koncert grupy Perturbator we Wrocławiu

0

Macie ochotę na kapkę soczystego dark wave? A może by tak koncert na żywo? Nic trudnego – wystarczy, że weźmiecie udział w naszej zabawie, a zyskacie szansę na zdobycie wejściówki na koncert Perturbator w klubie Pralnia we Wrocławiu!

Zasady są jak zwykle przejrzyste i klarowne. Wystarczy, że:

Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 15:00, 22 lutego! Powodzenia!

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Winiary Bookings.

Informacji o koncercie szukajcie na www.facebook.com/events/551676141958132 oraz w tekście www.uptone.pl/muzyka/perturbator-w-marcu-ponownie-odwiedzi-polske.

Regulamin:
  1. Organizatorem zabawy jest serwis uptone.pl
  2. Nagrodą są dwie jednoosobowe wejściówki na koncert grupy Perturbator. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
  3. Warunek wzięcia udziału w zabawie zgodny z w/w zasadami.
  4. Zwycięzcy zabawy zostaną wybrani spośród nadesłanych zgłoszeń, przez redakcję serwisu uptone.pl.
  5. Organizator zabawy zastrzega sobie możliwość wydłużenia czasu trwania zabawy oraz zmianę daty i godziny wyboru zwycięzców, o czym zobowiązuje się poinformować uczestników w poście na kanale Facebook.

Twórca grupy, James Kent, zainspirowany cyberpunkiem i japońską animacją z „Akirą” zainicjował coś, co szybko zaskarbiło sobie sympatię słuchaczy zarówno elektroniki, jak i metalu. Tajemnicze, mroczne brzmienie Perturbator przyciąga fanów, niczym magnes opiłki żelaza.

Ostatni album, a właściwie EP-ka zespołu to surowy i mroczny „New Model” z 2017 roku. Dyskotekowe melodie rodem z lat 80-tych tym razem ustępują agresywnej, brudnej i niezwykle ciężkiej elektronice, czym artysta udowadnia, że nie jest jednym z tych, którym można przypiąć łatkę grania tego samego. Dodatkowo James od wydania owej EPki rozpoczął koncertowanie w poszerzonym składzie, a do współpracy zaprosił perkusistę. To był kolejny strzał w dziesiątkę, ponieważ live acty artysty nabrały całkowicie innego wymiaru, a dokładając do tego znak rozpoznawczy koncertów Perturbatora, czyli oprawę świetlną i wizualizacje – mamy twór kompletny, zaskakujący i trzymający człowieka w napięciu przez cały czas trwania seta.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/Perturbator.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here