KONKURS: Wygraj wejściówkę na koncerty Little Big i No Turning Back we Wrocławiu

0

Dwa zupełnie różne zespoły i aż cztery jednoosobowe bilety, które możecie wygrać, biorąc udział w naszym konkursie. Hip-hop czy hardcore? Wybierzcie sami!

Czterech zwycięzców, dwa koncerty i po dwa jednoosobowe bilety na każdy – hardcore lub hip-hop. Co wolicie? Macie dwa tygodnie na myślenie, bo już 16 i 29 maja odbędą się dwa koncerty, na które mamy dla was aż cztery pojedyncze wejściówki. A wszystko to, dzięki uprzejmości agencji Winiary Bookings!

Pierwszy z koncertów odbędzie się 16 maja we wrocławskim klubie Pralnia. Na jego scenie, jedyny raz w Polsce zagra dla was holenderski zespół No Turning Back, a towarzyszyć mu będą Coldburn, World Eater i Eisberg. Więcej info o koncercie znajdziecie na stronie wydarzenia, czyli TU.
Drugim koncertem, tym razem z gatunku bliższego mowie, niż morderczemu krzykowi będzie występ zespołu Little Big. Hip-hopowa grupa z Rosji wystąpi na deskach Zaklętych Rewirów 29 maja. O koncercie więcej informacji znajdziecie TU.

Zasady konkursu jak zwykle proste i przejrzyste!

  1. Polub i udostępnij publicznie post konkursowy: www.facebook.com/uptonepl/posts/1710971425627178.
  2. Napisz w komentarzu na który koncert chcesz się wybrać ?
  3. Czekaj cierpliwie na losowanie nagród!

Konkurs trwa od 17.04.2018 do 2.05.2018.
Losowanie 4 zwycięzców (2x No Turning Back i 2x Litte Big) odbędzie się 3.05.2018 o godz: 20:00 na naszym kanale FB www.facebook.com/uptonepl

Powodzenia! 
#uptone #winiaryrecords

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj