KONKURS! 2 bilety na koncert Crywank&Zwidy w Poznaniu 18/08/2018!

0

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety na koncert Crywank&Zwidy, który odbędzie się w klubie pod Minogą w Poznaniu już 18 sierpnia!

Jak zdobyć bilet?

Crywank (Manchester, Anglia) – emo/anti-folk, to uwielbiany pod każdą szerokością geograficzną duet po mistrzowsku poruszający się na granicy anty-folku i emo. Cudowne teksty, gitara i perkusja. Od lat jeżdżą po całym świecie. Ponoć w sprawie koncertu w Polsce dostali dziesiątki maili. W związku z tym wpadają na specjalne gigi w Pogłosie i w klubie Pod Minogą.

Wokal i gitara: James Clayton
Perkusja i wokal: Daniel Watson

Zwidy (Warszawa, Polska) – emo, to trzech chłopaków, którym lepiej wychodzi granie koncertów niż wymyślanie opisów. Zresztą sami twierdzą, że nie mają o czym mówić. Oddajmy zatem głos innym:

„Szczypta post-hardcore‘u i math rocka, czy też po prostu muzyka emo epoki korporacji, daje bolesny obraz wielkomiejskich lęków i codziennej walki z samym sobą współczesnego człowieka, artykułowanych przez oddziałujące na podświadomość pesymistyczne teksty i naprzemienny jazgot gitar oraz melodyjne motywy.” [o.pl]

“Jeśli rodzimy niezal przegapi takie granie, to chyba wszyscy powinniśmy się w cholerę rozejść.” [Trzy szóstki]

“Zwidy po prostu trzeba mieć na radarze, bo to jest przyszłość.” [tegosłucham.pl]

„Swoim depresyjnym podejściem do rzeczywistości i znakomitymi, złożonymi kompozycjami sprawiają, że chcę czekać na ich kolejne nagrania.” [WAFP!]

Więcej szczegółów o zbliżającym się koncercie znajdziecie TUTAJ: www.facebook.com/events/267037283838365

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here