Koncert grubego kalibru… Kaliber 44 zagra w Gdańsku

0

Kaliber 44, jedna z najważniejszych na polskim rynku grup hiphopowych zagra materiał z kultowej płyty Księga Tajemnicza. Prolog.

“Księga Tajemnicza. Prolog” to pierwsza płyta zespołu Kaliber 44. Wydawnictwo ukazało się w 1996 roku. Album był promowany singlem „Magia i miecz”, na którym znalazły się utwory: „Moja obawa (bądź a klęknę)”, „Więcej szmalu 2” oraz „Plus i minus”.

Płyta cieszyła się dużą popularnością i uznaniem zarówno krytyków jak i fanów, sprzedając się w nakładzie 100 000 egzemplarzy. W ramach promocji albumu zostały zrealizowane teledyski do utworów „Magia i miecz” oraz „Plus i minus”, którego treść dotyczyła obaw Łuszcza przed zakażeniem wirusem HIV. Członkowie grupy wykonywaną muzykę określili jako hardcore psycho rap lub magia i miecz, w nawiązaniu do promującego album utworu.

Płyta uzyskała nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategoriach Fonograficzny debiut roku i Album roku – muzyka alternatywna.

Na koncercie w klubie B90 usłyszymy m.in. takie utwory jak: „Brat nie ma już miłości dla mnie”, „Nasze mózgi wypełnione są marią” czy „Moja obawa (bądź a klęknę)”. Ten klimat, te bity, te rymy. Koncert dodatkowo uciezy was specjalną oprawą wizualną!

Koncert Kaliber 44 odbędzie się 21 kwietnia 2017,roku o godzinie 19:00 w klubie B90 w Gdańsku.

Bilety do kupienia na www.tickets.soundrive.pl w cenie 65 zł (przedsprzedaż) / 75 zł (w dniu koncertu). Bilety do nabycia online na tickets.soundrive.pl i www.eventim.pl oraz w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

UWAGA PROMOCJA!!!
Portal tickets.soundrive.pl umożliwia otrzymanie darmowych biletów!
5 biletów – 1 gratis
7 biletów – 2 gratis
10 biletów – 3 gratis!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here