Kodaline odwołują europejską trasę koncertową.

0

 Zespół Kodaline zdecydował się odwołać całą europejską trasę, w tym zaplanowany na 28 listopada koncert w krakowskim klubie Studio.

Zaskakuje fakt, że grupa odwołała trasę nie z powodu niedyspozycji, ale przez powrót do studia nagraniowego.
W oficjalnym komunikacie zespołu czytamy – Jesteśmy rozczarowani tą decyzją, ale postanowiliśmy, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest odwołanie naszej europejskiej trasy. Jak wiecie pracowaliśmy nad naszym trzecim albumem ciężej niż kiedykolwiek i nie możemy być bardziej dumni z tego co już powstało. Czujemy jednak, że coś jest jeszcze przed nami. Nie przestaliśmy komponować przez całe lato, ale musimy ponownie wrócić do studnia w najbliższych miesiącach i popracować nad pomysłami, które mamy. Wiemy, że warto czekać i mamy nadzieję, że uważacie podobnie. Wszystkie europejskie daty przełożymy na rok 2018. Dziękujemy Wam za wsparcie, jakie dawaliście nam przez te wszystkie lata. Wiemy, że mamy najlepszych fanów na świecie i chcemy nagrać dla Was możliwie najlepszą płytę. Nie możemy się doczekać, by zagrać dla Was nasz nowy materiał! Mnóstwo miłości. “

Nas zaskoczyła ta decyzja, ale liczymy na to, że dzięki wzmożonym próbom, zespół zaprezentuje jeszcze ciekawszy materiał i tym sposobem wynagrodzi fanom rozczarowanie.

Jeśli posiadaliście bilety na koncert, organizatorzy zapewniają możliwość zwrotu – w przypadku biletów zakupionych przez internet należy kontaktować się pod adresem [email protected] W przypadku biletów zakupionych w stacjonarnych punktach sprzedaży, zwroty będą przyjmowane w tych punktach. 

Kodaline swój repertuar opierają na fuzji indie rocka i folku w stylu Mumford & Sons czy Bombay Bicycle Club. Ich debiutancki album “In a Perfect World” ukazał się w czerwcu 2013 roku. Płyta pojawiła się na szczycie irlandzkiej listy najchętniej kupowanych płyt oraz na trzecim miejscu UK Top 40. Druga płyta Kodaline, “Coming Up for Air”, została wyprodukowana przez Jacknife’a Lee, studyjnego współpracownika wspomnianych U2, R.E.M. czy Bloc Party. Longplay miał premierę w lutym 2015 roku.

Więcej o grupie znajdziecie na www.facebook.com/Kodaline.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here