Kings Of Leon kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival

1

Kings Of Leon wszedł w skład wykonawców Orange Warsaw Festival. Na scenie pojawią się już pierwszego dnia festiwalu!

Trzech braci – Caleb, Nathan i Jared, jeden kuzyn – Matthew. Siedem albumów sprzedanych w ponad 18 milionach egzemplarzy. 24 miliony singli. Czy to wystarczy, żeby opisać jeden z najpopularniejszych rockowych składów minionego dwudziestolecia?

Mają miliony wcieleń – zaczynając od garażowo-rockowego debiutanckiego Youth and Young Manhood przez alternatywny Because of the Times aż po rockowe, ale podniosłe rytmy Use Somebody. Wymieniać można by jeszcze więcej, ale… po co. Kings of Leon po prostu trzeba znać!

W tej chwili zespół pracuje z najnowszym albumem – WALLS, którego tytuł jest skrótem od We Are All Love Songs. Płyta wydana została w październiku 2016 roku i momentalnie podbiła serca fanów na całym świecie. Promujący ją singel Waste a Moment jest kwintesencją stylu i jakości Kings of Leon. Jeśli jakimś cudem jeszcze go nie słyszeliście, macie okazję odpalić go bez zbędnego przeklikiwania, od razu pod postem 😉

Ale do brzegu. Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2017 roku. Do tej pory udział w wydarzeniu potwierdzili już Justice i Imagine Dragons.

Ceny wejściówek wyglądają następująco:
karnet 379 zł
karnet z 15% rabatem dla klientów Orange 322 zł
bilet jednodniowy 219 zł
bilet jednodniowy z 15% rabatem dla klientów Orange 186 zł

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here