Kiev Office w maju w B90

0

Kiev Office od dziesięciu lat nieprzerwanie dostarcza głośnych melodii i abstrakcyjnych tekstów o mocnym i wyjątkowym rytmicznym fundamencie.

Grupa ma za sobą ponad 170 koncertów w kraju i zagranicą. Zagrali na wielu festiwalach, takich jak Heineken Open’er Festival, Jarocin, czy MusikDirekt Fest w Szwedzkim Kalmar.

Na najnowszym, piątym albumie grupy zatytułowanym „Modernistyczny Horror”, Kiev Office eksplorują tematykę życia w architektonicznej pułapce modernizmu oraz kontrowersje związane z trendami żywieniowymi. Wszystko w iście Sonic Youth’owej oprawie muzycznej, serwowane razem z bałtyckimi glonami.

Co kryje za wymuskanymi fasadami budynków? Co znaleźć można skręcając z utartych turystycznych szlaków, wymykając się ze zorganizowanej wycieczki? Album „Modernistyczny Horror” zabiera słuchacza w podróż w takie właśnie niezbadane zakamarki. Przez krzaki, nadmorskie bunkry, podziemne korytarze i rzadko odwiedzane enklawy pierwotnych gdynian i kaszubów – docieramy do samego jądra ciemności. Do wnętra miasta.

Kiev Office ma na koncie pięć albumów:
2009 – „Jest Taka Opcja”
2011 – „Anton Globba”
2013 – „Zamenhofa”
2014 – „Statek Matka”
2017 – „Modernistyczny Horror”

Zespół występuje w składzie:
Michał Miegoń – Wokal, Gitara
Joanna Kucharska – Wokal, Bass
Krzysztof Wroński – Perkusja

Koncert Kiev Office odbędzie się 19 maja 2017 w klubie B90 w Gdańsku. 

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu) do nabycia na tickets.soundrive.pl, www.eventim.pl oraz w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia).

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/kievoffice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here