Kenny Garrett – pięciokrotny laureat nagrody Grammy zagra we Wrocławiu!

0

Zdajemy sobie sprawę, że to nie jest muzyka dla przeciętnego Kowalskiego, ale gwarantujemy, że po kilku minutach słuchania, nawet największy laik będzie miał ciarki na rękach. Zapraszamy was na koncert jednego z najwybitniejszych współczesnych saksofonistów jazzowych!

Saksofonista, kompozytor i aranżer, Kenny Garrett wraz z zespołem, grający tradycyjny jazz znany jest szerokiej publiczności jako nieobliczalny artysta, zachęcający uczestników koncertów do poderwania się z miejsc i uwolnienia swoich emocji.
Spektakl jest zawsze taki sam: duch muzyki przechodzi przez widza, a ruchy przychodzą naturalnie. To ten duch, którego Garrett był świadkiem grając na scenach na całym świecie, który był inspiracją dla artysty i obecnie wypełnia “Do Your Dance!” – czwarty krążek saksofonisty wydany przez Mack Avenue Records.

“Spoglądam i patrzę na ludzi oczekujących na piosenki, przy których mogą się bawić i wyrażać siebie”, potwierdza Garrett, dziewięciokrotny zwycięzca DownBeat’s Reader’s Poll for Alto Saxophonist of the Year.

Album “Do Your Dance!” zainspirowany został przez publiczność, która podczas występów Kennego wstawała z ich miejsc i tańczyła w swoim rytmie. “Niektórzy niechętnie uczestniczą, ponieważ uważają, że inni są lepsi niż oni. Mówię im: Do your dance! Nie martw się tym, co robi druga osoba. Pozwól wszystkim spędzać czas i “Rób swój taniec!”

We Wrocławiu zespół wystąpi w składzie:
Kenny Garrett – sax
Nat Reeves – bass
Ronald Bruner – drums
Benito Gonzalez – piano
Rudy Bird – percussion

Koncert Kennego Garretta odbędzie się 18 października 2017 o godzinie 19.30 w  B.F.Impart we Wrocławiu.

Bilety w cenach: 120 zł – I miejsca, 90 zł – II miejsca, 75 zł – III miejsca, 60 zł – wejściówki stojące (studenci i uczniowie) dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl.

Więcej o artyście znajdziecie na www.facebook.com/Kenny-Garrett.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj