Płyta “Tata Kazika kontra Hedora” światło dzienne ujrzała w 2017 roku. Teraz Kazik i Kwartet ProForma prezentują kolejny singiel z najnowszego wydawnictwa.

Krążek “Tata Kazika kontra Hedora” stał się hitem na krótko po premierze, szybko zdobywając status złotej płyty. Na album składają się kompozycje do wierszy Stanisława Staszewskiego, stworzone przez jego syna Kazika oraz Kwartet ProForma w składzie: Przemysław Lembicz, Piotr Lembicz, Wojciech Strzelecki, Marek Wawrzyniak, Marcin Żmuda.

Zaprezentowany niedawno klip do piosenki “Gdybym miał kogoś” przedstawia fragmenty koncertu Kazika i Kwartetu ProForma, który muzycy zagrali w trakcie poznańskiego festiwalu LuxFest.

Obecnie zespół jest w trasie koncertowej – muzycy wystąpią między innymi w Świdnicy (15.02), Szczecinie (19.02), Opolu (22.02), Chełmie (23.02), a także wielu innych miejscowościach. Na żywo Kazik i Kwartet wykonują repertuar nie tylko z najnowszej płyty, “Tata Kazika kontra Hedora”, ale także wcześniejszej “Wiwisekcji” oraz covery piosenek sygnowanych przez Kazika Staszewskiego.

Informacje o wykonawcach znajdziecie na www.facebook.com/kwartetproforma  i www.facebook.com/staszewskikazik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here