Julia Pietrucha i Daria Zawiałow na Miejskim Graniu w Krakowie

0

Julia Pietrucha i Daria Zawiałow to dwie artystki, które wystąpią w ramach Miejskiego Grania. Impreza odbywa się cyklicznie w Samo Ż na Dolnych Młynów w Krakowie.

Julia Pietrucha otworzy drugą odsłonę cyklu Miejskie Granie w Samo Ż w Krakowie. Występ odbędzie się 6 lipca. Z kolei koncert Darii Zawiałow zaplanowano na 14 lipca. Wstęp na imprezę jest wolny.

Julia Pietrucha do 2016 roku znana była głównie jako aktorka, występująca m.in. w serialach “Blondynka” i “Na wspólnej”. Albumem “Parsley” zaskoczyła wszystkich – dojrzałość i muzykalność młodej artystki docenili zarówno krytycy muzyczni, jak i fani, zauroczeni intymnymi i bezpretensjonalnymi balladami, zaśpiewanymi z towarzyszeniem ukulele.

Daria Zawiałow na początku marca wydała debiutancki krążek zatytułowany “A Kysz”. Świetne, autorskie teksty oraz muzyka, w której słychać fascynacje najlepszymi współczesnymi wykonawcami szeroko-pojętej alternatywy pokazują, że na polskiej scenie pojawił się nowy, ważny głos.

Więcej informacji o obu koncertach i cyklu Miejskie Granie w klubie Samo Ż znajdziecie na www.facebook.com/pg/samozkrakow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj